Uzina metrom
Metrom Romana Metrom Engleza
  • Turnatorie blocuri neferoase
  • Benzi de cupru
  • tabla de cupru de alama
  • Benzi de cupru
  • tabla de cupru
  • degetare pentru munitia de infanterie
  • rondele pentru munitia de artilerie
  • rondele monetare
  • producator de neferoase din cupru si alama in Romania

S. METROM S.A. este unic producator de tabla de cupru, banda de cupru si banda de alama ca produse civile si componente de munitie pentru armament (degetare pentru munitia mica de infanterie discuri si rondele pentru munitia de artilerie) ca produse militare

Contact

Management Superior

Vasile Marinescu

Dl. Vasile Marinescu (Inginer)

Director General

Tel: +40 268 332077

Fax: +40 268 310866

Mobil: +40 723 280835

Email:dgeneral.metrom@gmail.com

Marin Chifelea

Dl. Marin Chifelea (Inginer)

Director Tehnic si de Productie

Tel: +40 268 531369

Fax: +40 268 310866

Mobil: +40 734 889539

Email:dtehnic.metrom@gmail.com

Andrei Matei

Dl. Andrei Matei (Economist)

Director Economic

Tel: +40 268 523844

Fax: +40 268 310866

Mobil: +40 723 178038

Email:matei.metrom@gmail.com


Departamente


Comercial

Dl. Dragos Dediu (Inginer)

Tel: +40 268 523585

Fax: +40 268 310866

Mobil: +40 722 503707

Email:comercial.metrom@gmail.com

Productie

Dl. Gheorghe Udup (Inginer)

Tel: +40 268 324048 ;+40 268 527930

Fax: +40 268 310866

Mobil: +40 733 662485

Email:productie.metrom@gmail.com

Tehnic

Dl. Victor Soare (Inginer)

Tel: +40 268 522586

Fax: +40 268 310866

Mobil: +40 725 912215

Email:tehnic.metrom@gmail.com

Serviciul de Calitate

Dna. Cristina David

Tel: +40 268 536434

Fax: +40 268 310866

Mobil: +40 729 046043

Email:calitate.metrom@gmail.com

Marketing

Dna. Roxana Matau Colan (Economist)

Tel: +40 268 330665

Fax: +40 268 310866

Mobil: +40 722 559116

Email:marketing.metrom@gmail.com

Resurse Umane

Dna. Didona Soare (Inginer)

Tel: +40 268 525638

Fax: +40 268 310866

Mobil: +40 734 889537

Email:plan.metrom@gmail.com

Juridic

Dna. Mihaela Ionescu(Consilier juridic)

Tel: +40 268 525503

Fax: +40 268 310866

Mobil: +40 734 889551

Email:juridic.metrom@gmail.com

Departamentul Financiar Contabil

D-na Viorica Andrei (Sef Serviciu Financiar)

Tel: +40 268 525659

Fax: +40 268 310866

Mobil: +40 722 260603

Email: financiar.metrom@gmail.com

Departamentul Financiar Contabil

D-na Ana Baias (Sef Serviciu Contabilitate)

Tel: +40 268 525402

Fax: +40 268 310866

Mobil: +40 734 889558

Email: contabil.metrom@gmail.com